Víkendová pětka

Když jeden sport nestačí

Relax 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Víkendová pětka

Víkendová pětka

Když jeden sport nestačí

Relax 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Tahle výzva pro tebe bude víkendová rychlovka, pokud chceš dát pro změnu přednost kvantitě. Nejde v ní o to ujít nebo ujet co nejvíc kilometrů, ani osvojit si novou rutinu. Cílem je zvládnout během víkendu 5 věcí, které zapadají do zdravého životního stylu. Může se jednat například o - zdravější oběd; - pořádně dlouhý výlet; - 5 porcí ovoce a zeleniny za den; - vege den; - zdravý spánek; - digitální detox; - návštěvu fitka nebo on-line lekce. A pokud chceš „zabít dvě mouchy jednou ranou", přijmi rovnou i dílčí výzvy, které k aktivitám najdeš v naší aplikaci.

Jak výzvu splnit

Naplánuj si 5 aktivit spadajících do zdravého životního stylu. Poté, co si je odškrtneš na svém víkendovém seznamu, označ ve výzvě „Splněno". Pozor!!! Výzva je časově omezená na 3 dny, proto ji přijmi až v PÁTEK ;-)
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.