Zdravé zobání

RECEPT: Cizrna netradičně

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Zdravé zobání

Zdravé zobání

RECEPT: Cizrna netradičně

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Honí tě večer mlsná, ale hledáš zdravější alternativu k brambůrkům? Vyzkoušej pečenou cizrnu. Je téměř bez tuku a soli a plná bílkovin.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej zdravější „zobání" a označ výzvu jako splněnou. Ingredience: 240 g sterilované nebo vařené zeleniny, 20 g olivového oleje, 10 g uzené papriky, 1 g soli, 1 g pepře Postup: 1. Opláchni cizrnu a poté ji pečlivě osuš. Zakápni olivovým olejem, promíchej s kořením a nech chvilku marinovat. 2. Přendej cizrnu na plech vyložený pečícícm papírem a peč cca 30 minut při teplotě 180 stupňů. Recept odpovídá certifikaci loga Vím, co jím.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.