Víkend v sedle

Kolo v akci

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Víkend v sedle

Víkend v sedle

Kolo v akci

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

VÝZVU PŘIJMI NEJDŘÍVE V PÁTEK! DNY SE TI ZAČNOU POČÍTAT HNED PO PŘIJETÍ VÝZVY. Nemáš na víkend plány? Tak teď už ano! Cyklovýlet je skvělá volba. Jízda na kole je pohyb, který nezatěžuje nadměrně kloubní aparát, zlepšuje fyzičku, podporuje srdečně-cévní systém, zpevňuje svalstvo, a hlavně je spojený s pohybem na čerstvém vzduchu. Přijmi naši víkendovou výzvu a užij si svištění větru na vlastní kůži!

Jak výzvu splnit

Dej si o víkendu do těla a nezapomeň sdílet v aplikaci počet najetých kilometrů. Využít můžeš propojení naší mobilní aplikace s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Jen si nezapomeň pohyb v těchto aplikacích trekovat jako jízdu na kole. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Přejeme krásný zážitek!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.