Jablečný koláč

RECEPT: Lepší než od babičky

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Jablečný koláč

Jablečný koláč

RECEPT: Lepší než od babičky

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Zatímco jablka dodají koláči vlákninu, sladkost a vitaminy, tvaroh a jogurt ho doplní o bílkoviny. Koláč tě díky tomu zasytí na delší dobu. Mlsej s námi zdravěji!

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Množství ti vystačí na jeden plech. Ingredience: Těsto: 350 g pohankové celozrnné mouky, 50 g třtinového cukru, 12 g kypřicího prášku do pečiva, 250 ml kefíru, 1 ks vejce, 40 ml slunečnicového oleje, 25 g vanilkového lusku Náplň tvarohová: 500 g polotučného tvarohu, 400 g bílého jogurtu, 1 vejce, 50 ml čekankového sirupu Náplň jablečná: 4 větší jablka, 40 ml citronové šťávy, 50 ml čekankového sirupu, 5 g mleté skořice Postup: 1. Na těsto smíchej sypké a mokré ingredience nejprve zvlášť, až poté je spoj dohromady. 2. Dej na plech pečicí papír a těsto na něj vylij. 3. Spoj ingredience na tvarohovou náplň a natři je na těsto. 4. Nastrouhej jablka nahrubo, smíchej s ostatními surovinami na jablečnou náplň a nanes na tvarohovou vrstvu koláče. 5. Peč v troubě předehřáté na 180 °C přibližně hodinu. Dobrou chuť! Zdroj: Vím, co jím, certifikovaný recept; foto: Pavla Vomastková
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.