Prohřej se v sauně

Někdo to rád horké

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Prohřej se v sauně

Prohřej se v sauně

Někdo to rád horké

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Pravidelné saunování prospívá obranyschopnosti organizmu a posiluje srdečně-cévní systém. Navíc se při něm zbavíš škodlivých látek způsobujících mimo jiné usazování podkožního tuku a uvolníš svalové napětí. To způsobené sportem i stresem. Tak proč nespojit příjemné s užitečným?

Jak výzvu splnit

Do sauny se doporučuje chodit 2 až 3× týdně. Najdi si čas alespoň jednou týdně. Po návštěvě označ den jako „Splněno“. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Sauna není vhodná pro kardiaky a lidi trpící problémy s tlakem a křečovými žílami. Pokud tedy máš zdravotní komplikace, vždy konzultuj návštěvu sauny s lékařem. Se saunou tak počkej, pokud jsi po vyčerpávající tělesné nebo duševní námaze.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.