Usvědčen ze štěstí

Usvědčen ze štěstí

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Usvědčen ze štěstí

Usvědčen ze štěstí

Usvědčen ze štěstí

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Je dokázáno, že mozek je možné trénovat tak, aby více vnímal pozitivní události. Zvládneš to každý den?

Jak výzvu splnit

Vždy večer si zapiš 3 věci, které se ti povedly nebo ze kterých máš radost. Na seznamu může být včasný příchod do práce (pokud pro tebe není rutinou), telefonát s přáteli, pochvala od šéfa i krásný západ slunce. Zapisuj si věci, za které cítíš vděčnost, a pak den označ za splněný. Za každý splněný den tě čeká část bodů. Po dokončení výzvy jí můžeš přijmout znovu a v tomto návyku pokračovat dál.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.