Svačinááá: Sušenky

RECEPT: Do práce i do školy

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Svačinááá: Sušenky

Svačinááá: Sušenky

RECEPT: Do práce i do školy

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Sušenky cookies s kousky čokolády a ořechů dodají dostatek nenasycených mastných kyselin i vlákniny. A ta chuť!

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Body ti připíšeme hned po splnění výzvy. I když nutno dodat, že body v porovnání se skvělou chutí nejsou nic ;-) Ingredience: 80 g ovesných vloček, 25 g loupaných mandlí, 25 g hořké čokolády, 2 bílky, 15 g třtinového cukru, 2 g kypřicího prášku Postup: 1. Ovesné vločky spolu s nasekanými mandlemi opraž na pánvi. 2. Z bílků ušlehej tuhý sníh, přidej cukr a kypřicí prášek. 3. Do sněhu zlehka (gumovou stěrkou) vmíchej vločky, ořechy a čokoládu. 4. Sušenky peč na plechu s pečicím papírem na 140 °C přibližně 10 až 15 minut (dozlatova). Dobrou chuť! Zdroj: Vím, co jím, certifikovaný recept; foto: Karolína Alexiová
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.