Zpět do dětských let

Skákací panák

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Zpět do dětských let

Zpět do dětských let

Skákací panák

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Cvičení nemusí být vždy otrava. Zaskákej si spolu s dětmi, nebo jen tak o samotě. Místo kreslení křídou můžeš na podlahu položit papíry. Tento cvik je vhodný pouze pokud nemáte problémy s klouby na dolních končetinách (kolena, kyčle).

Jak výzvu splnit

Zaskákej si panáka – ale pozor: jednou to nebude stačit. Máš na to ale celý týden. Při přijetí výzvy si urči, kolik času (a sil) za týden najdeš. Na konci tě čekají body, které můžeš směnit za odměny u našich partnerů. Jak se říká: „Přeskoč, přelez, ale nepodlez!"
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.