Ať kalorie hoří

Na pohybu nezáleží

Pohyb 600 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Ať kalorie hoří

Ať kalorie hoří

Na pohybu nezáleží

Pohyb 600 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Cíl této výzvy je jasný. Spálit kalorie. Je jedno, zda se ti to podaří při tanci, rychlé chůzi, jízdě na kole nebo velkém úklidu. Jedno je jisté, sezení u knížky nebo televize na to stačit nebude.

Jak výzvu splnit

Zadej v této výzvě každý den počet spálených kalorií, nebo ještě lépe a snadněji, propoj naši mobilní aplikaci s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Započítávána je přitom pouze aktivní energie zadaná do aplikací cvičením! Za každý den, kdy splníš svůj cíl, ti připíšeme dávku bodů, které pak můžeš proměnit za odměny u našich partnerů. Pro tvou informaci, 1 kcal = 4,18 kJ. Držíme ti palce!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.