(Nejen) ruce z oceli

Domácí trénink paží

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
(Nejen) ruce z oceli

(Nejen) ruce z oceli

Domácí trénink paží

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Nemusíš chodit do posilovny, abys posílil/a ruce. Právě ruce jsou oblast, na kterou se při cvičení často zapomíná.

Jak výzvu splnit

Vyber si z našich cviků uvedených níže alespoň 3, na které se cítíš. Urči si, zda zvládneš 8, 10 nebo 15 opakování. Co zůstává, jsou 3 série za sebou jen s krátkým odpočinkem. Nezapomeň označit hned po cvičení výzvu jako dnes „Splněno". Pokud to zvládneš 6×, máš vyhráno. • Kliky jsou cvik, na který nedáme dopustit. Zvol si, zda se pustíš do pánských kliků, nebo dámských (v kleče). A na skutečném pohlaví přitom nezáleží ;-) • Rozpažuj ruce vleže na zádech. Přidat můžeš činku, nebo lahev s vodou. • Lehni si na záda, vezmi do rukou činku, nebo lahev s vodou. Natáhni ruce ke stropu a pokrčuj a natahuj je v loktech tak, aby se zátěž dotkla tvého čela. Nadloktí drž kolmo k zemi. Pozor na to, aby byly lokty mírně vytočené od sebe. Tak zvaná tricepsová extenze dá tvým rukám zabrat. • Stoupni si a upažuj ruce vestoje. Opět – míra zátěže je jen na tobě. • Vzpřímeně si stoupni (nebo sedni) a drž zátěž v rukou podél těla tak, aby ruce směřovaly dlaněmi vzhůru. Pomalu pokrčuj lokty a zvedej zátěž směrem k ramenům. Poté s nimi opět pomalu klesej zpět. Nezvedej ramena a nezapomeň dýchat ;-) • Tlaky na ramena představují další z důležitých cviků. Vzpřímeně si stoupni (nebo sedni) a drž zátěž v každé ruce na úrovni ramen s dlaněmi směřujícími dopředu a pažemi ohnutými v pravém úhlu. Zvedej činky nad hlavu do natažených rukou a poté opět lokty pomalu pokrčuj a činky spouštěj dolů. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Neříkej si, že to nejde. Prostě jdi do toho a vyzkoušej něco nového!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.