Každý den vege

Zvládni 1 vege jídlo denně

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Každý den vege

Každý den vege

Zvládni 1 vege jídlo denně

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Většina z nás má v jídelníčku nadbytek živočišných tuků. Co je alespoň při jednom jídle denně vyměnit za ty rostlinné? Vegetariánská strava je bohatá na komplexní sacharidy, vlákninu, omega 3 a 6 mastné kyseliny, hořčík, draslík, flavonoidy, karoteny a vitamíny včetně kyseliny listové. Vegetariáni a vegané mívají nižší BMI i nižší hladiny cholesterolu a krevního tlaku.

Jak výzvu splnit

Zvládneš každý den alespoň jedno hlavní jídlo (snídaně, oběd, večeře) připravit podle zásad vegetariánského stravování? Přesvědč se, že i z rostlinných zdrojů můžeš vykouzlit úžasné dobroty. Vyzkoušet můžeš některý ze stovek on-line receptů. Večer si pak nezapomeň zadat u výzvy „Splněno". A hned se budeš moci těšit z bodů, které je možné směnit za odměny u našich partnerů. Chceš vědět víc? Podívej se do sekce „Odměny". Děláš něco pro své zdraví, tak vytrvej!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.