Mlsání bez výčitek

Nauč se, jak mlsat zdravě

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Mlsání bez výčitek

Mlsání bez výčitek

Nauč se, jak mlsat zdravě

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Zdravý životní styl neznamená, že si vůbec nemůžeš dopřát to, co je libo. Ať už sladké, slané nebo pálivé. Úplné odříkání je velmi těžké a často vede k tomu, že zásady nejen porušíš, ale navíc se cítíš kvůli svému domnělému „selhání" špatně.

Jak výzvu splnit

Nauč se mlsat zdravěji. Inspirovat se můžeš certifikovanými recepty na www.vimcojim.cz, které najdeš v sekci Magazín/Recepty. Povede se ti připravit si doma alespoň jednu zdravější variantu tvého oblíbeného dezertu? Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Už se nám sbíhají sliny!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.