1000 minut v pohybu

60 minut pohybu denně a máš to

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
1000 minut v pohybu

1000 minut v pohybu

60 minut pohybu denně a máš to

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

60 minut pohybu denně je zaručený recept pro udržení dobrého zdraví i nálady. A pokud jeden den nezvládneš, další si můžeš přidat extra dávku. Každý pohyb se počítá.

Jak výzvu splnit

Cílem této výzvy je nastřádat alespoň 1 000 minut pohybu. Je jedno, jestli jedeš na kole nebo na bruslích, běžíš, cvičíš, plaveš, tančíš, jdeš na procházku, na horskou túru či běháš za dětmi. Každý den sdílej v aplikaci své výsledky (počet minut) a uvidíš, jak se ti daří výzvu plnit. Trvání výzvy si můžeš přizpůsobit podle svých možností. Pokud zvládneš celkem 1 000 minut, body za splnění výzvy jsou tvoje. Překonáš tisícovku? Důležité je nezůstat sedět!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.