Jede se na kolo

Kolo nech v pohotovosti

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Jede se na kolo

Jede se na kolo

Kolo nech v pohotovosti

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Jízda na kole je pohyb, který nezatěžuje nadměrně kloubní aparát, zlepšuje fyzičku, podporuje srdečně-cévní systém, zpevňuje svalstvo, a hlavně je spojený s pohybem na čerstvém vzduchu.

Jak výzvu splnit

Vyraz na celodeňák, nebo si nálož kilometrů rozděl do několika menších výletů. Je to jen na tobě. Přizpůsob si počet kilometrů i délku trvání výzvy podle svých možností. Body za tuto výzvu ti připíšeme na účet až po jejím celkovém splnění. Protože výzva je výzva ;-) Přejeme mnoho najetých kilometrů!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.