Otevři svou mysl

Meditací nejen proti stresu

Relax 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Otevři svou mysl

Otevři svou mysl

Meditací nejen proti stresu

Relax 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Meditace je technika, která ti pomůže kontrolovat tvé vlastní myšlenky, zaměřit pozornost dovnitř, porozumět pocitům a poznávat sebe sama. Meditace může pomoci zmírnit stavy bolesti, deprese i následky chronického stresu. V případě meditace není možné jednoznačně doporučit jednu cestu. Každému totiž vyhovuje jiný přístup. Ať už dáš přednost vedeným meditacím nebo „samostudiu", udělej spolu s námi první krok. Nejdůležitější věc je totiž ZAČÍT.

Jak výzvu splnit

Každý den, kdy si najdeš čas na meditaci, označ v naší aplikaci „Splněno". Začít můžeš tím, že vyzkoušíš například níže popsaný postup vhodný pro začátečníky: • Vypni telefon, případně použij meditační hudbu, svíčku nebo vonnou tyčinku. • Sedni si na židli nebo do tureckého sedu a narovnej záda. • Zhluboka pomalu dýchej nosem. • Oči nech pootevřené. • Koncentruj se na dech. Soustřeď svou pozornost dovnitř. Dýchání můžeš v duchu provázet slovy „nádech“ a „výdech“, případně použít mantru. • V druhé fázi se pusť do meditačního cvičení. Představuj si, že tvůj dech prochází středem hrudi. Pro lepší představivost můžeš na místo položit ruku. Pokud se ti to daří dobře, začni si představovat, že s nádechem do tebe vstupuje energie a mír a při výdechu tě opouští neklid. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Neboj se, že ti kvůli meditaci něco uteče. Čas, který investuješ do sebe, se ti mnohokrát vrátí!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.