Převezmi štafetu

Na nic nečekej a BĚŽ

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Převezmi štafetu

Převezmi štafetu

Na nic nečekej a BĚŽ

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Běh představuje přirozený pohyb. Mezi jeho velké výhody patří to, že můžeš běhat opravdu kdykoli a kdekoli. A to zdaleka není vše. • Pomáhá zvyšovat fyzickou kondici a posilovat imunitu. • Podporuje spalování tuků a tím i hubnutí. • Stimuluje srdečně-cévní systém. • Posiluje kosti, šlachy a vazy. • Zlepšuje trávení i spánek. Nezapomeň před během zahřát svaly buď pomocí pomalého běhu, nebo svižné chůze. Přibližně po 3 až 5 minutách se do toho můžeš pustit naplno. Pokud s během začínáš, můžeš nejprve střídat běh s chůzí. Hlavně se nenech zastavit!

Jak výzvu splnit

Přijmi výzvu a alespoň 3× vyběhni. Doporučujeme tuto výzvu přijmout jen v případě, že ti v běhu nebrání zdravotní komplikace. Každý úspěšný den zadej do naší aplikace počet kilometrů. Dobu trvání výzvy si můžeš přizpůsobit podle svých možností. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Předáváme ti štafetu!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.