Jóga nejen pro jogíny

Lepší postava a klidnější mysl

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Jóga nejen pro jogíny

Jóga nejen pro jogíny

Lepší postava a klidnější mysl

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Jóga je ideálním doplňkem k silovým sportům, díky kterému protáhneš tělo, uvolníš mysl a posílíš svaly. Jóga zároveň zlepšuje rovnováhu a pokud s její pomocí zapracuješ na své koordinaci, zlepší se i tvé výkony v jiných sportech. Jóga je vhodná také při bolestech zad a díky tomu, že zahání chuť k jídlu, je ideální i v případě, že potřebuješ zapracovat na své váze.

Jak výzvu splnit

Vyber si typ jógy, který odpovídá tvému věku, kondici a tělesné váze. Záleží na tobě, jak si výzvu upravíš. Pokud máš s jógou zkušenosti, cvičit můžeš i u on-line lekcí. Jak moc velká je pro tebe výzva zařadit minimálně 30minutovou lekci jógy do svého denního rozvrhu? Přijmi výzvu, splň ji 5 dní a každý úspěšný den zadej do naší aplikace „Splněno". Dobu trvání výzvy si můžeš přizpůsobit podle svých možností. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Makej a body budeš mít v kapse!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.