Vege jede

Zvládni 1 vegeday za týden

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Vege jede

Vege jede

Zvládni 1 vegeday za týden

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Většina z nás má v jídelníčku nadbytek živočišných tuků. Co je alespoň na jeden den vyměnit za ty rostlinné? Vegetariánská strava je bohatá na komplexní sacharidy, vlákninu, omega 3 a 6 mastné kyseliny, hořčík, draslík, flavonoidy, karoteny a vitamíny včetně kyseliny listové. Vegetariáni a vegané mívají nižší BMI i nižší hladiny cholesterolu a krevního tlaku.

Jak výzvu splnit

Zvládneš každý týden alespoň jeden den v týdnu dodržovat zásady vegetariánského stravování? Zvolíš si pondělí, nebo raději sobotu? Přesvědč se, že i z rostlinných zdrojů můžeš vykouzlit úžasné dobroty. Vyzkoušet můžeš některý ze stovek on-line receptů. Večer si pak nezapomeň zadat u výzvy „Splněno". Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Držíme ti palce!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.