Víkend na nohou

Prochoď se celým víkendem

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Víkend na nohou

Víkend na nohou

Prochoď se celým víkendem

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

VÝZVU PŘIJMI NEJDŘÍVE V PÁTEK! DNY SE TI ZAČNOU POČÍTAT HNED PO PŘIJETÍ VÝZVY. Proč „chodit po svých"? Chůze je vhodným pohybem pro každého. Navíc - zlepšuje náladu - napomáhá odbourávání stresu - zlepšuje paměť a další kognitivní funkce - podporuje kreativitu - zvyšuje kondici - může snižovat náš biologický věk - pomáhá udržet hmotnost v normě - snižuje riziko závažných chronických onemocnění. Pusť se do toho s námi!

Jak výzvu splnit

Naplánuj si víkendový výšlap a kroky nasbíráš raz dva. Vždyť je to jen necelých 20 km ;-) Nezapomeň sdílet v aplikaci počet nasbíraných kroků. Využít můžeš propojení naší mobilní aplikace s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Myslíš, že se budeš nudit? Vezmi s sebou někoho dalšího a tisícovky kroků budou ubíhat jako mávnutím kouzelného proutku.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.