Dýně k snídani

RECEPT: Chutně a zdravěji

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Dýně k snídani

Dýně k snídani

RECEPT: Chutně a zdravěji

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Dýňová polévka je základ, ale zdaleka to není jediná možnost, jak tuto chutnou, zdravou a barevnou surovinu použít. Vyzkoušej s námi recept odpovídající kritériím Vím, co jím. Díky celozrnné pohankové mouce, řeckému jogurtu, dýni a čekankovému sirupu je tento recept nutričně vyvážený a bábovka je vhodná k dodání (nejen) ranní energie.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Body k tobě poletí hned poté. Ingredience: 300 g dýně hokaido, 3 vejce, 250 g hladké celozrnné pohankové mouky, 50 ml slunečnicového oleje, 50 g vlašských ořechů, 140 g řeckého jogurtu s 0 % tuku, 50 ml čekankového sirupu, 50 ml medu, prášek do pečiva, 18 g kakaa (1 lžíce hrubé mouky a rostlinný tuk na vymazání formy) Postup: 1. Dýni nastrouhej najemno a vlašské ořechy nasekej. 2. Smíchej dýni, vajíčka, olej, řecký jogurt, sirup, med a ořechy. 3. Přidej mouku smíchanou s kypřicím práškem. 4. Do poloviny těsta přidej kakao. 5. Napij těsto postupně do vymazané formy a v troubě předehřáté na 180 °C peč přibližně 45 minut. Dobrou chuť! Zdroj: Vím, co jím, certifikovaný recept; foto: Pavla Vomastková
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.