Křupavá granola

RECEPT: Počet kalorií hlídáš ty

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Křupavá granola

Křupavá granola

RECEPT: Počet kalorií hlídáš ty

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Nemají v obchodě müsli podle tvého gusta? Připrav si domácí granolu, díky které se budeš ráno těšit z postele na snídani.

Jak výzvu splnit

Připrav si snídani dopředu a označ výzvu jako splněnou. Ingredience (10 porcí): 200 g ovesných vloček, 30 g sekaných vlašských ořechů, 40 g rozinek, 40 g sušených neproslazovaných banánů, 25 g kokosových hoblinek, 3 lžíce čekankového sirupu, 2 lžíce arašídového másla, 12 g mletých lněných semínek, 1/4 lžičky skořice Postup: 1. Rozmíchej čekankový sirup a arašídové máslo na kašičku, kterou smícháš s ovesnými vločkami a mletým lněným semínkem. 2. Přisyp další ingredience a směs důkladně promačkej rukama - díky tomu vzniknou velké křupavé kousky. 3. Peč na pečícím papíře při teplotě 180 stupňů asi 8 až 10 minut. Poté promíchej a větší kousky opatrně obrať. Dopeč ještě 3 až 5 minut. 4. Granolu vsyp do uzavíratelné sklenice, kde ti vydrží až měsíc. 5. Jíst ji můžeš spolu s polotučným, nebo rostlinným jogurtem a borůvkami, jahodami, nebo jiným ovocem. Recept odpovídá certifikaci loga Vím, co jím Foto: Daniela Lilling
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.