Každý den se otužuj

Jako led

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Každý den se otužuj

Každý den se otužuj

Jako led

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Pro posilování imunity je VŽDY ten správný čas. Otužování je jedním ze zaručených způsobů. Otužování posiluje imunitní systém i psychickou odolnost. Protože jde o dlouhodobý proces, potrénuje také tvou vytrvalost, pevnou vůli a trpělivost.

Jak výzvu splnit

Pusť se s námi do pravidelného otužování a nezapomeň každý den své snahy označit v aplikaci „Splněno“. Začít můžeš „jen“ mytím studenou vodou v umyvadle. Pak postupně přidej sprchu. Umyj se vlažnou až teplou vodou, poté na sebe pusť na pár vteřin studenou vodu a zase se vrať k teplé vodě. Tento postup můžeš zopakovat několikrát s tím, že poslední bude voda studená. Nejprve můžeš studenou vodu pouštět pouze na nohy, až později postupovat po těle vzhůru. Každý den vydrž pod studenou vodou o pár vteřin déle. Až se propracuješ ke 3 minutám, máš téměř vyhráno. Zimní koupání v řece je pak další level :-) V případě zdravotních komplikací doporučujeme před přijetím této výzvy konzultovat zapojení se s lékařem.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.