Grilovačka

RECEPT: Krůtí hamburger

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Grilovačka

Grilovačka

RECEPT: Krůtí hamburger

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Hamburger je obecně vnímaný jako nezdravý. Nemusí to tak být ale vždycky. Vyzkoušej ten náš.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Body k tobě poletí hned poté. Ingredience (4 porce): 500 g krůtího masa, 50 g nasekané šalotky, 15 g plnotučné hořčice, 15 g řepkového oleje, 5 g čerstvé nasekané máty, 2 g soli, 1 g bílého pepře, 4 ks hamburgerové housky (celozrnné) Na dip: 200 g řeckého jogurtu (0 % tuku), 15 g hořčice, 2 g rozetřeného česneku, 12 ml olivového oleje, 5 g citrónové šťávy, 5 g čerstvé nasekané máty, 1 g soli, 0,5 g bílého pepře Postup: 1. Namel krůtí maso a přidej všechny ingredience. 2. Promíchej a vytvaruj burgery. 3. Připrav si jogurtový dip tak, že smícháš všechny uvedené suroviny. 4. Opeč maso i housky. 5. Spodní díl potři dipem, pak přidej opečené maso a nezapomeň na zeleninu, například červenou papriku. 6. Zbývající dip smíchej s mixem salátů, případně další zeleninou. Dobrou chuť! Recept odpovídá certifikaci logaVím, co jím Foto: Karolína Alexiová
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.