Rozdýchej to

Nauč se správně dýchat

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Rozdýchej to

Rozdýchej to

Nauč se správně dýchat

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Věnuj 5 minut svému dechu a nauč se, jak správně dýchat. Na cvičení si vzpomeň, až budeš potřebovat překonat nervozitu nebo rozčílení.

Jak výzvu splnit

Lehni si na záda, nebo si sedni vzpřímeně na židli. Polož si jednu ruku na dolní část žeber a druhou na spodní část bříška. Dechem by se ti měly začít žebra roztahovat do stran a bříško nafukovat. Hrudník by měl zůstat klidný. Najdi si na procvičování čas každý den a uvidíš ten pokrok. Večer si pak nezapomeň zadat „Splněno". A hned se budeš moci těšit z bodů, které je možné směnit za odměny u našich partnerů. Dýcháme pro tebe!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.