Coleslaw netradičně

RECEPT: Na majonézu zapomeň

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Coleslaw netradičně

Coleslaw netradičně

RECEPT: Na majonézu zapomeň

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Tradiční coleslaw nemá s lehkým zeleninovým salátem téměř nic společného. Věř ale, že naši odlehčenou variantu si zamiluješ.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Body ti připíšeme hned po splnění výzvy. I když nutno dodat, že body v porovnání se zdravím nejsou nic ;-) Ingredience: 400 g bílého hlávkového zelí, 150 g mrkve, 20 g cibule, 300 g bílého polotučného jogurtu, 10 ml vinného nebo jablečného octa, 1 g soli, 1 g pepře Postup: 1. Zelí nakrouhej na jemné proužky, nasol a promačkej (pustí vodu a zkřehne) a nech 15 minut odpočívat. 2. Nastrouhej mrkev nahrubo a cibuli nakrájej najemno. 3. Připrav dresink z jogurtu, octa a pepře. 4. Vše promíchej a nech minimálně hodinu v lednici, aby se chutě propojily. Dobrou chuť! Zdroj: Vím, co jím, certifikovaný recept; foto: Pavla Vomastková
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.