Nordic walking

Hůlky, ne hole

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Nordic walking

Nordic walking

Hůlky, ne hole

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Běh není pro každého. Chůze ale ano. Nordic walking je přitom víc než jen chůze. Je to aktivita s rytmem a tempem, při které zapojíš 90 % všech svalů, snížíš zatížení kyčlí, kolen a kotníků a spálíš mnohem více kalorií než při chůzi. Zpočátku si vyber rovný terén bez vysokých kopců, ideálně s měkkým povrchem. Až později se pusť do fyzicky náročnějších tras.

Jak výzvu splnit

Vezmi trekové hole a vydej se na procházku. Po každém „výletu" s námi sdílej počet ujitých kilometrů. Využít můžeš propojení naší mobilní aplikace s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Na konci tě čekají body, které můžeš směnit za odměny u našich partnerů. Body ti připíšeme po celkovém splnění výzvy. Tak s chutí do toho!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.