Vejce po italsku

RECEPT: Frittata s kozím sýrem

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Vejce po italsku

Vejce po italsku

RECEPT: Frittata s kozím sýrem

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Máte rádi vajíčka a chcete vyzkoušet něco nového? Vaječnou frittatu můžete připravit s kozím sýrem a špenátem, ale i s jakoukoli jinou zeleninou a dalšími ingrediencemi. Chuti se meze nekladou.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej trošku jinou omeletu a označ výzvu jako splněnou. Ingredience: 4 vejce, 50 ml polotučného mléka, 25 g čerstvého polotučného kozího sýra, 1 malý stroužek česneku, řepkový olej, mladý špenát, sůl, pepř, 1 hrst čerstvé pažitky, 4 celozrnné rohlíky Postup: 1. Rozmíchej vejce s mlékem a ochuť solí a pepřem. 2. Nasekej a osmahni česnek a přidej pokrájený špenát, který necháš zavadnout. Použij pánev, kterou budeš moci dát do trouby. 3. Vlij vejce a nech bez míchání lehce zatuhnout (dokud se mezi okraji a pánví neobjeví mezera a okraje frittaty nevystoupí trochu do výšky). 4. Přemísti pánev do trouby a peč asi 10 minut při 180 stupních. 5. Posyp frittatu čerstvou pažitkou a podávej s celozrnným rohlíkem. Recept odpovídá certifikaci loga Vím, co jím Foto: Karolína Alexiová
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.