Každý den se svez

Získávej body cestou do práce

Pohyb 600 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Každý den se svez

Každý den se svez

Získávej body cestou do práce

Pohyb 600 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Jezdíš do práce na kole? Potom prostě MUSÍŠ přijmout tuto výzvu. A pokud nejezdíš, tak s tím můžeš začít. Nejen, že šetříš peníze i přírodu, ale také zlepšuješ dopravní situaci ve městě a znamenat to pro tebe v některých případech může i úsporu času.

Jak výzvu splnit

Zadej v této výzvě každý den počet najetých kilometrů, nebo ještě lépe a snadněji, propoj naši mobilní aplikaci s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Za každý den, kdy splníš svůj cíl, ti připíšeme dávku bodů, které pak můžeš proměnit za odměny u našich partnerů. A vyraz dál, protože u této výzvy je konec v nedohlednu. Přejeme mnoho najetých kilometrů!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.