Protáhni se

Dej v práci tělu, co potřebuje

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Protáhni se

Protáhni se

Dej v práci tělu, co potřebuje

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Celý den sedíš u počítače nebo naopak stojíš na nohou? Ulev nejen svým zádům a protáhni se! Cvičením zároveň rozproudíš krev a o to efektivnější pak v práci budeš.

Jak výzvu splnit

Vyber si cvičení, které více odpovídá tvému životnímu stylu. Najdi si na něj čas 3× denně alespoň 5 dní. A nezapomeň vždy u výzvy zadat „Splněno". Dobu trvání výzvy si můžeš přizpůsobit podle svých možností. Pusť se do výzvy hned další pracovní den! PRO SEDÍCÍ – 3 opakování Postav se, ramena tlač dolů, vypni hrudník a propni nohy. 1. Otáčej hlavou doleva a doprava. 2. Zakruž pažemi. 3. Rozkruž boky. 4. Překloň se a dotkni se špiček. 5. Udělej dřep. PŘI STÁNÍ – 3 opakování Posaď se a nohy rozkroč hodně do široka. 1. Udělej hluboký předklon, dlaněmi se dotkni země. 2. Zvedni levou ruku ke stropu a podívej se za ní. Vyměň ruce. 3. Ve vzpřímeném sedu přitáhni k břichu jednu pokrčenou nohu, poté druhou. Chceš si výzvu po splnění zopakovat? Není nic jednoduššího než ji přijmout znovu. Vytvoř si s naší pomocí nový návyk pro své zdraví. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Jsme v tom s tebou!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.