Dřepkins

Dolů a nahoru

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Dřepkins

Dřepkins

Dolů a nahoru

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

V čem ti dřep pomůže? • Zpevníš své nohy a hýždě. • Získáš lepší stabilitu svého těla. • Vynahradíš tělu sedavé zaměstnání. • Aktivuješ střed těla a tělo posílíš. • Zlepšíš fyzickou kondici a svalovou sílu. JAK NA SPRÁVNÝ DŘEP Zaujmi stoj na šíři tvých ramen. Špičky nohou lehce vytoč směrem ven, zatlač celá chodidla rovnoměrně do země. Pokrč kolena a směřuj je do linie špiček, trup mírně předkloň, paže můžeš předpažit. Hýžděmi se dostaň na úroveň kolen, kolena nesmí být před špičkami. Záda drž rovná, ramena stažená dolů od uší, pohledem směřuj mírně k zemi. S výdechem se vrať do stoje. Pokud tvá kolena nejsou zcela v pořádku, nepřepínej je a zastav se ve výšce, která je pro tebe příjemná.

Jak výzvu splnit

Každý den si s námi dřepni. A zase vstaň! Začni na počtu alespoň 10 dřepů (maximálnímu počtu se meze nekladou), s krátkým odpočinkem zvládni 3 série za sebou. Cítíš, že už je to pro tebe hračka? Tak si dávku zvyš! Označ si den jako „Splněno" hned, jak s cvičením skončíš. Část bodů ti připíšeme za každý úspěšný den.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.