Co tvůj pitný režim?

Počítá se nejen voda

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Co tvůj pitný režim?

Co tvůj pitný režim?

Počítá se nejen voda

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Voda se nám z těla ztrácí neustále. Dýcháním, pocením i vylučováním. A protože tělo během dne přijde až o 2,5 litru vody, je potřeba tyto ztráty kompenzovat. Nedostatečný pitný režim se může projevit nejen snížením sportovního výkonu, ale také zhoršenou náladou, menší soustředěností nebo bolestmi hlavy. Co se do pitného režimu počítá? • Voda, ideálně nesycená. • Minerální vody s nižším obsahem sodíku a o nižším stupni mineralizace. • Ovocné čaje a slabší černé a zelené čaje. • Do pitného režimu patří i mléko. • Do celkového příjmu tekutin můžeme zařadit i polévky.

Jak výzvu splnit

Obecně platí, že dospělý člověk by měl denně přijmout cca 30 až 40 mililitrů tekutin na kilogram své hmotnosti. Podle tohoto vzorce si můžeš orientačně spočítat vlastní doporučené množství. Začni hned po ránu sklenicí vody a během dne průběžně kontroluj, zda svou optimální dávku vypiješ. Sleduj množství tekutin, které přijmeš každý den. Pokud splníš vypočítaný limit, zapiš si pro daný den v aplikaci „Splněno"". Jak dlouho to zvládneš? Výzvu můžeš přijmout i opakovaně.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.