Zdraví na talíři s dm

Malinové tyčinky s mandlemi

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Zdraví na talíři s dm

Zdraví na talíři s dm

Malinové tyčinky s mandlemi

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

V dm najdeš nejen drogerii, ale také mnoho výborných bio surovin pro vaření i pečení. Nech se inspirovat a vyzkoušej malinové tyčinky s mandlovými plátky. Hodí se na svačinu i k zobání s přáteli. Ovesné vločky, které jsou základem tyčinek, jsou zdrojem komplexních sacharidů i vitamínů skupiny B, hořčíku, fosforu, vápníku a železa. V müsli tyčinkách nesmí chybět dobré oříšky. My jsme vsadili na kešu, které obsahují ze všech ořechů nejvíce sacharidů a železa, a mandle plné antioxidantů. O kvalitách malin není třeba se zdlouhavě rozepisovat – kromě výborné chuti v nich najdeš vitamíny C, B, A a E. Podporují imunitu, bojují proti stresu i zánětu a zpomalují proces stárnutí. Tento recept vznikl ve spolupráci s dm.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Body k tobě poletí hned poté. Ingredience (4 porce): 150 g dmBio ovesných jemných vloček, 150 g dmBio kešu oříšků, 25 g dmBio lyofilizovaných malin, 30 g celozrnné špaldové mouky, 60 g medu, 1 ks banánu, 1 g soli, 5 g skořice; na dokončení 70 g hořké 70% čokolády, 50 g mandlových plátků Postup: 1. Troubu předehřej na 180 stupňů. 2. Na pánvi na sucho opraž oříšky. Ty po vychladnutí nasekej a promíchej s vločkami. 3. Přimíchej další suché ingredience s výjimkou malin. 4. Zalij směs medem, přidej rozmačkaný banán a důkladně promíchej. Nakonec přidej sušené maliny. 5. Menší pekáček (25 × 15 cm) vylož pečicím papírem, přendej do něj směs a přitlač vidličkou, nebo rukama. 6. Peč přibližně 20 minut. 7. Pocákej směs čokoládou rozpuštěnou ve vodní lázni a posyp mandlovými plátky. Po ztuhnutí rozkrájej. Dobrou chuť! Recept odpovídá certifikaci loga Vím, co jím Foto: Pavla Vomastková
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.