Co se na webináři dozvíte?

  • Stravovací rituály a správné stravovací návyky
  • Komplikace a jak na ně (neofobie, přejídání)
  • Jídlo, láska na celý život (desatero chyb v nutriční výchově dětí)
  • Vyhodnocení stavu výživy dle percentilových grafů

 V rámci programu bude také prostor pro diskuzi, kde budete mít možnost položit lektorce konkrétní dotazy a probrat témata, která Vás aktuálně zajímají.

Jak webináře probíhají a jak se přihlásit?

Jednoduše na níže uvedeném odkazu zadejte svou e-mailovou adresu, kam Vám dorazí e-mail s odkazem do virtuální místnosti, kde bude webinář probíhat. Pět minut před začátkem webináře pouze kliknete na odkaz, který Vám přijde e-mailem.

Jaké jsou technické požadavky? Je třeba mít k dispozici počítač a internetové připojení. Hlavní výhodou online seminářů je, že jej můžete sledovat z pohodlí Vašeho domova.

 

 

Vyplňte prosím své jméno, příjmení a e-mailovou adresu, na kterou Vám přijde odkaz. Odkaz Vás přesměruje do virtuální místnosti, kde bude webinář ve stanoveném termínu probíhat. Prosím, přihlašte se 5 – 10 minut před spuštěním webináře.


Zapojte se do soutěže!

Z přihlášených účastníků vybereme jednoho výherce, který od nás obdrží dárek. Každý z účastníků tak má navíc možnost vyhrát balíček produktů Vím, co jím a piju!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu k.schoppova@vimcojim.cz nebo telefonicky na čísle 725 074 363. Budeme se na Vás moc těšit!

 

 

   
 

Webinář je poskytován za finanční podpory dotačního programu MZ „Péče o děti a dorost“ pro rok 2015, číslo projektu 6/15/PDD, název projektu: „Maminka už ví, co je pro mě nejlepší“